Trening w wakacje. Poprawa techniki, nadrabianie zaległości

Zakończył się rok szkolny. Starsi mają sezon urlopowy. Jest to znakomity czas na doskonalenie swoich umiejętności pływackich. Tak, żeby w nowy sezon wejść na wysokim już poziomie. Trening w wakacje to też możliwość nadrobienia zaległości po przerwach, czy też wywołanych innymi przyczynami. Dla Mastersów, specjalistów od Open Water i Triathlonistów to sezon startowy. Warto więc pomyśleć o doszlifowaniu szczegółów. Często daje to znaczną przewagę.

Co proponuję? Indywidualne, bądź w małych grupkach, doskonalenie techniki. Szybko identyfikuję wszelkie problemy, uświadamiam je zawodnikom, także dzięki precyzyjnej analizie video. I od razu pracujemy nad nimi. Czasem wystarczy jeden trening, by skierować cały proces treningowy, jaki realizuje zawodnik, na właściwe tory.

Jeśli trenujesz samemu, lub u tzw „trenera” bez doświadczenia i sukcesów, proponuję treningi on-line. Dostaniecie konkretne treningi, dostosowane do Waszych możliwości i potrzeb, spięte w jeden spójny, logiczny, plan treningowy. Dzięki prostemu i skutecznemu sposobowi komunikacji, m.in poprzez indywidualny „dzienniczek treningowy”, trenujesz prawie jak pod okiem Trenera. Taka opieka trenerska uwzględnia także indywidualną videoanalizę.

Współpracuję też w ramach obozów treningowych, organizowanych przez rozmaite grupy, realizując cele takich zgrupowań, prowadząc takie obozy czy poszczególne grupy Na wszystkich poziomach sportowych i we wszystkich, pływackich, specjalnościach.

Zapraszam do współpracy. Kontakt najlepiej przez pocztę elektroniczną: mariusz@artswim.pl, lub rozmaite komunikatory, jak whatsapp, messenger, signal itp. Także telefoniczny – 691 914 385
Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury